Authors – alphabetical order

  | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z | all

last update: 6 June 2018
Ó
Peadar Ó Guilin 19.05 11:00–13:00
Organizer: WYDAWNICTWO POZNAŃSKIE
Place: stand 100/D17
O
Michał Ochnik 19.05 14:00–14:50
Organizer: organizatorzy Warszawskich Targów Książki
Place: Strefa fantastyki – Biznes Klub, poziom +1 (antresola)
Michał Ochnik 19.05 16:00–16:50
Organizer: organizatorzy Warszawskich Targów Książki
Place: Strefa fantastyki – Biznes Klub, poziom +1 (antresola)
Magdalena Ogórek 20.05 15:00–16:00
Organizer: PROFIT Księgarnia Ekonomiczo-Prawnicza
Place: scena B
prof Marianna Oklejak 20.05 11:00–12:00
Organizer: Portal CzasDzieci.pl
Place: children hall – Gallery /level -1/
prof Marianna Oklejak 20.05 12:30–13:30
Organizer: EGMONT POLSKA
Place: stand 96/D16, 68/BK, 70/BK
Marcin Okoniewski 19.05 13:00–14:00
Organizer: EPIKPAGE
Place: stand 183/V
Marcin Okoniewski 20.05 12:00–12:50
Organizer: organizatorzy Warszawskich Targów Książki
Place: Strefa fantastyki – Biznes Klub, poziom +1 (antresola)
Marcin Okoniewski 20.05 13:00
Organizer: PROFIT Księgarnia Ekonomiczo-Prawnicza
Place: stand 94/D15
Grażyna Olbrych 20.05 11:00–12:00
Organizer: WYDAWNICTWO PASCAL
Place: stand 98/D16
Artur Olchowy 19.05 11:00–12:00
Organizer: organizatorzy Warszawskich Targów Książki
Place: Strefa autografów fantastycznych
Artur Olchowy 20.05 15:00–16:00
Organizer: organizatorzy Warszawskich Targów Książki
Place: Strefa fantastyki – Biznes Klub, poziom +1 (antresola)
Thomas Olde Heuvelt 18.05 16:00–16:45
Organizer: ZYSK I S-KA WYDAWNICTWO
Place: stand 101/D12
Joanna Olech 19.05 13:00–14:00
Organizer: WYDAWNICTWO LITERATURA
Place: stand 163/D20
Joanna Olech 19.05 14:00–15:00
Organizer: Wytwórnia
Place: stand 75/C
Magdalena Omilianowicz 19.05 12:00–12:50
Organizer: SKARPA WARSZAWSKA / POCISK
Place: Strefa kryminału – Galeria
Magdalena Omilianowicz 19.05 13:00–14:00
Organizer: Nieprzeczytane.pl
Place: stand 94a/D15
Magdalena Omilianowicz 19.05 15:00–16:00
Organizer: Francja - Instytut Francuski w Polsce
Place: stand 99/D11
Łukasz Orbitowski 19.05 14:00–15:00
Organizer: Wydawnictwo SQN
Place: stand 121/D15
Łukasz Orbitowski 19.05 15:00–16:00
Organizer: Nagroda im. Janusza A. Zajdla
Place: stand 77/BK
Łukasz Orbitowski 20.05 15:00–15:40
Organizer: Wydawnictwo SQN
Place: Kanapa Literacka – main stage
Zuzanna Orlińska 18.05 14:00–15:00
Organizer: WYDAWNICTWO LITERATURA
Place: stand 163/D20
Witold M. Orłowski 18.05 13:00–15:00
Organizer: BOSZ
Place: sala Rzym
Witold M. Orłowski 19.05 13:00–14:00
Organizer: BOSZ
Place: Kanapa Literacka – scena główna
Ewa Ornacka 19.05 13:00–14:00
Organizer: REBIS Dom Wydawniczy
Place: stand 86/D13
Marta Osa 20.05 15:00–16:00
Organizer: Nieprzeczytane.pl
Place: stand 94a/D15
Jan Osiecki 19.05 17:00–18:00
Organizer: PRÓSZYŃSKI I S-KA
Place: stand 68/C
Beata Ostrowicka 18.05 12:00–13:00
Organizer: WYDAWNICTWO NASZA KSIĘGARNIA
Place: stand 102/D18
Beata Ostrowicka 18.05 13:00–14:00
Organizer: WYDAWNICTWO LITERATURA
Place: stand 163/D20
Eda Ostrowska 18.05 15:00–16:00
Organizer: STOWARZYSZENIE PISARZY POLSKICH
Place: stand 310/G
Grzegorz Ostrowski 20.05 16:30–17:00
Organizer: Świadomi Wydawcy
Place: stand 36/D6
Jacek Ostrowski 19.05 10:30–11:50
Organizer: SKARPA WARSZAWSKA / POCISK
Place: Strefa kryminału – Galeria
Jacek Ostrowski 19.05 13:00–14:00
Organizer: Nieprzeczytane.pl
Place: stand 94a/D15
The organizers reserve the right to change the programme


 

Contact

 


Executive Organizer

Murator EXPO Sp. z o.o.
ul. Dęblińska 6
04-187 Warsaw
tel. (+48 22) 829 66 80
faks (+48 22) 826 66 81
biuro@muratorexpo.pl
NIP : 113-21-59-933

Recommended

How to reach the Stadium

Wyświetl większą mapę