Authors – alphabetical order

  | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z | all

last update: 20 May 2018
B
Kasper Bajon 20.05 11:30–12:30
Organizer: Świadomi Wydawcy
Place: stand 36/D6
Malwina Bakalarz 19.05 16:00–17:00
Organizer: Edipresse Książki
Place: stand 65/D10
Grażyna Bąkiewicz 20.05 11:00–12:00
Organizer: WYDAWNICTWO NASZA KSIĘGARNIA
Place: stand 102/D18
Grażyna Bąkiewicz 20.05 12:00–13:00
Organizer: WYDAWNICTWO LITERATURA
Place: stand 163/D20
prof. Leszek Balcerowicz 19.05 15:00–16:00
Organizer: Edipresse Książki
Place: stand 65/D10
Dariusz Baliszewski 19.05 12:30–13:30
Organizer: Oficyna Wydawnicza RYTM
Place: stand 123/D15
Monika Banasiak 20.05 15:00–16:00
Organizer: PRÓSZYŃSKI I S-KA
Place: stand 68/C
Elżbieta Baniewicz 20.05 14:00–15:00
Organizer: MARGINESY
Place: stand 55/D8
Krzysztof Baranowski 19.05 17:00–18:00
Organizer: Grupa Wydawnicza Foksal
Place: stand 32/D4
Aleksander Baron 19.05 14:00–15:00
Organizer: WYDAWNICTWO PASCAL
Place: stand 98/D16
Jolanta Bartoś 18.05 14:00–17:00
Organizer: Wydawnictwo Literackie BIAŁE PIÓRO
Place: stand 18/D2
Jolanta Bartoś 19.05 11:00–15:00
Organizer: Wydawnictwo Literackie BIAŁE PIÓRO
Place: stand 18/D2
Jolanta Bartoś 20.05 11:00–13:00
Organizer: Wydawnictwo Literackie BIAŁE PIÓRO
Place: stand 18/D2
Arkadiusz Bartosiak 20.05 12:00–13:00
Organizer: Grupa Wydawnicza Foksal
Place: stand 32/D4
Joanna Bartosik 19.05 12:00–13:00
Organizer: Wydawnictwo KINDERKULKA
Place: stand 157a/D19
Magdalena Barwińska 18.05 16:00–17:00
Organizer: EPIKPAGE
Place: stand 183/V
Iwona Bates 18.05 12:00–13:00
Organizer: AZYMUT
Place: stand 34/D5
Joanna Bator 20.05 15:00–16:00
Organizer: Wydawnictwo ZNAK
Place: stand 63/D9
Sacha Batthyany 18.05 20:00–21:30
Organizer: Miasto Stołeczne Warszawa
Place:
Sacha Batthyany 19.05 12:30–13:30
Organizer: CZYTELNIK Spółdzielnia Wydawnicza
Place: stand 3/D1
Sacha Batthyany 19.05 14:00–15:30
Organizer: Miasto Stołeczne Warszawa
Place: hall Londyn A
Ewa Bauer 18.05 15:00–16:00
Organizer: DICTUM
Place: stand 143/D18
Ewa Bauer 19.05 12:00–13:00
Organizer: DICTUM
Place: stand 143/D18
Adrian Bednarek 19.05 16:50–17:20
Organizer: Wydawnictwo NOVAE RES
Place: stand 82/D12
Justyna Bednarek 18.05 14:00–15:00
Organizer: Bajka
Place: stand 1/H
Justyna Bednarek 19.05 11:00–12:00
Organizer: Grupa Wydawnicza Foksal
Place: stand 32/D4
Justyna Bednarek 19.05 12:30–13:30
Organizer: WYDAWNICTWO NASZA KSIĘGARNIA
Place: stand 102/D18
Justyna Bednarek 19.05 13:30–14:30
Organizer: Wydawnictwo PORADNIA K
Place: stand 31/D4
Justyna Bednarek 19.05 15:30–16:30
Organizer: EGMONT POLSKA
Place: stand 96/D16, 68/BK, 70/BK
Profesor Marek Belka 18.05 13:00–15:00
Organizer: BOSZ
Place: sala Rzym
Anna Bellon 19.05 16:00–18:00
Organizer: Nieprzeczytane.pl
Place: stand 94a/D15
Edwin Bendyk 19.05 17:00–18:00
Organizer: BOSZ
Place: sala Barcelona
Paweł Beręsewicz 19.05 14:00–15:00
Organizer: WYDAWNICTWO LITERATURA
Place: stand 163/D20
Aleksandra Berkowska 19.05 11:00–14:00
Organizer: Wydawnictwo Literackie BIAŁE PIÓRO
Place: stand 18/D2
Aleksandra Berkowska 20.05 14:00–16:00
Organizer: Wydawnictwo Literackie BIAŁE PIÓRO
Place: stand 18/D2
Jerzy Besala 19.05 16:00–16:45
Organizer: ZYSK I S-KA WYDAWNICTWO
Place: stand 101/D12
Krzysztof Beśka 18.05 17:00–18:00
Organizer: SKARPA WARSZAWSKA / POCISK
Place: Strefa kryminału – Galeria
Krzysztof Beśka 19.05 11:00–12:00
Organizer: Edipresse Książki
Place: stand 65/D10
prof. Zbigniew Białas 19.05 15:00–16:00
Organizer: WYDAWNICTWO MG
Place: stand 2/H
prof. Zbigniew Białas 20.05 14:00–15:00
Organizer: WYDAWNICTWO MG
Place: stand 2/H
Mira Białkowska 19.05 13:00–17:00
Organizer: Wydawnictwo Literackie BIAŁE PIÓRO
Place: stand 18/D2
Mira Białkowska 20.05 14:00–16:00
Organizer: Wydawnictwo Literackie BIAŁE PIÓRO
Place: stand 18/D2
Ewa Białołęcka 19.05 12:00–12:50
Organizer: organizatorzy Warszawskich Targów Książki
Place: Strefa fantastyki – Biznes Klub, poziom +1 (antresola)
Ewa Białołęcka 19.05 13:30–14:30
Organizer: WYDAWNICTWO JAGUAR
Place: stand 55/D8
Ewa Białołęcka 20.05 14:00–15:00
Organizer: Nagroda im. Janusza A. Zajdla
Place: stand 77/BK
Ewa Białołęcka 20.05 14:00–15:00
Organizer: Nagroda im. Janusza A. Zajdla
Place: stand 77/BK
Beata Biały 19.05 17:00–18:00
Organizer: Grupa Wydawnicza Foksal
Place: stand 32/D4
Michał Biarda 18.05 12:20–12:50
Organizer: Wydawnictwo NOVAE RES
Place: stand 82/D12
Robert Biedroń 19.05 13:00–14:00
Organizer: Wydawnictwo ZNAK
Place: scena A
Robert Biedroń 19.05 14:30–16:00
Organizer: Edipresse Książki
Place: stand 65/D10
Robert Biedroń 20.05 11:30–13:30
Organizer: Edipresse Książki
Place: stand 65/D10
Bartek Biedrzycki 19.05 11:00–11:50
Organizer: organizatorzy Warszawskich Targów Książki
Place: Speculative Fiction Zone – Business Club
Bartek Biedrzycki 19.05 15:00–16:00
Organizer: organizatorzy Warszawskich Targów Książki
Place: sala Paryż C
Bartek Biedrzycki 19.05 17:00–17:55
Organizer: organizatorzy Warszawskich Targów Książki
Place: Strefa fantastyki – Biznes Klub, poziom +1 (antresola)
Krzysztof Bielecki 19.05 12:00–13:00
Organizer: STOWARZYSZENIE PISARZY POLSKICH
Place: stand 310/G
Emilia Bielicka 19.05 12:00–13:45
Organizer: Miasto Stołeczne Warszawa
Place: sala Londyn A
Rafał Bielski 19.05 10:30–11:50
Organizer: SKARPA WARSZAWSKA / POCISK
Place: Strefa kryminału – Galeria
Rafał Bielski 20.05 10:15–10:50
Organizer: SKARPA WARSZAWSKA / POCISK
Place: Strefa kryminału – Galeria
Anna Bikont 18.05 20:00–21:30
Organizer: Miasto Stołeczne Warszawa
Place:
Anna Bikont 19.05 15:30–16:30
Organizer: Miasto Stołeczne Warszawa
Place: hall Londyn A
Katarzyna Błażejewska-Stuhr 19.05 14:00–14:45
Organizer: ATENEUM Dystrybucja
Place: stand 104/D18
Katarzyna Błażejewska-Stuhr 19.05 15:00–17:00
Organizer: NEXTO.PL
Place: sala Amsterdam
Krzysztof Bochus 20.05 12:00–13:00
Organizer: MUZA SA
Place: stand 53/D7
Krzysztof Bochus 20.05 15:30–16:30
Organizer: SKARPA WARSZAWSKA / POCISK
Place: Strefa kryminału – Galeria
Katarzyna Bonda 19.05 13:00–14:00
Organizer: SKARPA WARSZAWSKA / POCISK
Place: Crime Fiction Zone – Gallery /level -1/
Katarzyna Bonda 19.05 14:00–18:00
Organizer: MUZA SA
Place: stand 53/D7
ks. Adam Boniecki 20.05 11:00–12:00
Organizer: Wydawnictwo ZNAK
Place: stand 63/D9
ks. Adam Boniecki 20.05 12:00–13:00
Organizer: Wydawnictwo ZNAK
Place: Kanapa Literacka – scena główna
Mateusz Borek 19.05 13:00–15:00
Organizer: Firma Księgarska OLESIEJUK
Place: stand 54/D10
Przemysław Borkowski 20.05 13:00–14:00
Organizer: WYDAWNICTWO POZNAŃSKIE
Place: stand 100/D17
Margarett Borroughdame 17.05 12:00–13:00
Organizer: MOTYLEKSIĄŻKOWE.PL
Place: stage B
Margarett Borroughdame 17.05 13:00–14:00
Organizer: MOTYLEKSIĄŻKOWE.PL
Place: stand 145/D18
Margarett Borroughdame 18.05 12:00–13:00
Organizer: MOTYLEKSIĄŻKOWE.PL
Place: stage B
Margarett Borroughdame 18.05 13:00–14:00
Organizer: MOTYLEKSIĄŻKOWE.PL
Place: stand 145/D18
Katarzyna Boruń-Jagodzińska 20.05 14:00–15:00
Organizer: STOWARZYSZENIE PISARZY POLSKICH
Place: stand 310/G
prof. Jerzy Bralczyk 18.05 16:00–17:00
Organizer: Wydawnictwo Iskry
Place: stand 59/D9
prof. Jerzy Bralczyk 19.05 12:00–14:00
Organizer: AGORA SA
Place: stand 50/D9
prof. Jerzy Bralczyk 19.05 15:00–16:00
Organizer: BOSZ
Place: stand 11/H
profesor Jerzy Bralczyk 18.05 13:00–15:00
Organizer: BOSZ
Place: sala Rzym
profesor Jerzy Bralczyk 19.05 16:00–17:00
Organizer: BOSZ
Place: sala Barcelona
Anna M. Brengos 20.05 13:00–14:00
Organizer: Nieprzeczytane.pl
Place: stand 94a/D15
Peter V. Brett 20.05 15:30–16:30
Organizer: Edipresse Książki
Place:
Anna Brzezińska 19.05 11:00–12:00
Organizer: organizatorzy Warszawskich Targów Książki
Place: Kanapa Literacka – scena główna
Anna Brzezińska 20.05 12:00–12:50
Organizer: organizatorzy Warszawskich Targów Książki
Place: Pop Culture Zone – Business Club
Anna Brzezińska 20.05 15:00–16:00
Organizer: WYDAWNICTWO LITERACKIE
Place: stand 46/D8
Anna Brzezińska 20.05 16:00–17:00
Organizer: Nagroda im. Janusza A. Zajdla
Place: stand 77/BK
Mariola Budek 19.05 14:00–15:00
Organizer: Agencja Wydawnicza Jerzy Mostowski
Place: stand 195/V
prof. Ryszard Bugaj 18.05 13:00–15:00
Organizer: BOSZ
Place: sala Rzym
Piotr Bukartyk 20.05 13:00–14:00
Organizer: Firma Księgarska OLESIEJUK
Place: stand 54/D10
Aleksander Bukowiecki 17.05 15:00–17:00
Organizer: Wydawnictwo Literackie BIAŁE PIÓRO
Place: stand 18/D2
Aleksander Bukowiecki 18.05 12:00–14:00
Organizer: Wydawnictwo Literackie BIAŁE PIÓRO
Place: stand 18/D2
Kasia Bulicz - Kasprzak 20.05 12:30–13:20
Organizer: ATENEUM Dystrybucja
Place: stand 104/D18
Zuzanna Burkowska 20.05 10:00–12:00
Organizer: Nieprzeczytane.pl
Place: stand 94a/D15
Jędrzej Burszta 20.05 14:00–15:00
Organizer: DICTUM
Place: stand 143/D18
Wojciech Burszta 19.05 16:00–17:00
Organizer: BOSZ
Place: sala Barcelona
Bohdan Butenko 19.05 12:30–14:00
Organizer: Edra URBAN&PARTNER
Place: stand 23/D3
Bohdan Butenko 19.05 15:00–16:00
Organizer: AKAPIT PRESS
Place: stand 139/D18
Katarzyna Bzowska-Budd 17.05 13:00–14:00
Organizer: Związek Pisarzy Polskich na Obczyźnie z Siedzibą w Londynie
Place: stand 330/G
Katarzyna Bzowska-Budd 20.05 12:00–13:00
Organizer: Związek Pisarzy Polskich na Obczyźnie z Siedzibą w Londynie
Place: stand 330/G
The organizers reserve the right to change the programme


 

Contact

 


Executive Organizer

Murator EXPO Sp. z o.o.
ul. Dęblińska 6
04-187 Warsaw
tel. (+48 22) 829 66 80
faks (+48 22) 826 66 81
biuro@muratorexpo.pl
NIP : 113-21-59-933

Recommended

How to reach the Stadium

Wyświetl większą mapę